Maryanne Haley

Jason jest certyfikowany, utalentowany mechanik, który może naprawić wszystko! On jest uczciwy i wiarygodny i jest wysoce zalecana. Daj mu wezwanie ....

Susan Grisafe

Miał doskonałe doświadczenie tutaj dzisiaj! Zdecydowanie polecam Jay dla wszystkich potrzeb motoryzacyjnych. Tak szczęśliwy !! nie pójdzie nigdzie indziej.

Deanna Sinsheimer

Jason jest bardzo utalentowany mechanik! Wykonał niesamowitą pracę na samochody, nie tylko remonty, ale modyfikujących samochodach wyścigowych, i innych wielkich osiągnięć. On wie, co robi, jest uczciwy, szczery i inteligentny! Ukończył z wyróżnieniem Lincoln T ech i jest bardzo skromna o jego pochwały. On jest bardziej zainteresowany w tym dobrze wykonanej pracy.
Gorąco polecam HNR Automotive!

Lauren Melnyk

Jason jest fantastyczny mechanik, który jest uczciwy i solidny. Powie ci, co należy zrobić i nie będzie próbować sprzedawać czegoś, czego nie trzeba zrobić! Potrzeba samochód stałe lub spojrzał? Daj mu dziś zadzwonić!

Chris Tine

Doskonały sklep !!!! Powiedziano nam, że potrzebuje nowego silnika na naszej ciężarówce Jason spojrzał na niego i był w stanie zaoszczędzić nam tysiące naprawiając je! Poszedł o krok dalej i wyjaśnił nam wszystko. Nasze pojazdy nie będą iść gdzie indziej nigdy ale HNR !!!!

Roger Baldanza

Jednym z najlepszych mechaników samochodowych w NJ.
Jason jest nie tylko wybitnym mechanikiem że jest wyjątkowy i niesamowity facet.
Natknąłem swojej firmy / sklepu z przypadkiem. Zdarzyło mi się mieć niefortunne doświadczenia coraz gumę na Route 17 północy i naciągnięta w centrum handlowym, który okazał się być tuż obok sklepu Jasona.
Podszedłem do sklepu, myśląc, że to tylko warsztat ciężarówka diesel, oni właśnie otwarto tydzień wcześniej i nadal czekali na ich oznakowanie, które zostaną wystawione.
Tak szybko, jak podszedł do garażu byłem witany przez Jay i zapytałem, czy mogę korzystać z jego powietrzem, aby wypełnić moje opony. Powiedział, że nie ma problemu, o ile udało mi się przesunąć samochód do swojego sklepu.
I ostrożnie pojechaliśmy mój samochód się do jego garażu i pozwolił mu, aby najpierw sprawdzić oponę. Które szybko wskazał, że opona była unfillable i może łatwo wybuchnąć. Zwrócił uwagę na znaki stresu wokół ścianki bocznej, które są tale znaki mówią o integralności opony coraz zagrożona.
Był absolutnie poprawne, jak podszedł do drugiej strony samochodu Szybko zobaczyłem opona była w rzeczywistości całkowicie rozerwany.
Jason szybko dostarcza doskonałe rozwiązanie po sprawdzeniu mojego rozmiaru opon i zadzwonił do swojego lokalnego dystrybutora opon, potwierdził opona zostanie dostarczona i będzie miał on zamontowany w ciągu godziny.
Zaproponował zamontowanie i równowagi oponę na fenomenalną ofertę,
Jason jest młodym ekspertem mechanikiem z duchem przedsiębiorczości i napędu w celu zapewnienia uczciwego i doskonałą obsługę za rozsądną i konkurencyjną cenę.
Jason zdobył klienta na całe życie! A kiedy go sprawdzić Ci będzie zrozumieć, jak on stoi nad resztą.

Heather Simpson

Jason jest świetny mechanik wiedział dokładnie, co potrzebne, aby uzyskać stałe i ustalone to bez ładowania mi rękę i nogę ...

Please reload